NETTBUTIKK - Velg blant 1000-vis av produkter

Her ser du hvem som er med på laget!


Mona Thiis - Daglig leder

970 44 335 - mona@signon.no

Kalle Gilbert

970 45 915 - kalle@signon.no

Snorre Skaar - Salgs-/Markedssjef

Styrer skuta i Brumunddal

Rune Sørum - KAM-/ Produktsjef

Humørspreder med stålkontroll i Brumunddal

Helle Kristine Sjøgren

916 14 282 - helle@signon.no

Runar Falstad

97 40 23 10 - runar@signon.no

Marius Pedersen

415 98 093 - marius@signon.no

Charlotte Bjaaland

922 95 456 - charlotte@signon.no

Torstein Saugstad Larsen - Logistikkansvarlig

Torstein styrer vårt lager på 700M2

Lucyna Eggum - Produksjon

Marta Wold- Produksjon